piątek, 3 kwietnia 2009

Mistrzostwa Polski juniorów (5)

Juniorki: Remis w VIII partii Aleksandry Zmarzły oddalił ją od zajęcia miejsca medalowego. Musiałaby wygrać trzy ostatnie partie, a oto może być trudno. Za to miejsce medalowe może wywalczyć Dolnoślązaczka Magdalena Barburzyńska z Hetmana Wrocław, która zaliczyła dobry występ w drużynowych rozgrywach III Ligi Dolnośląskiej.

Juniorzy: Dolnoślązak Arkadiusz Bebel w drodze do medalu, szkoda tylko że w bratobójczych walkach z P. Szumilasem i P. Sabukiem. Ale tak bywa. Nieudany występ Pawła Kowaczyka - jak dotychczas największe straty rankingowe z wszystkich uczestników.

Szczegółowe wyniki na stronie mistrzostw: http://www.siwik.pl/mpj/

Jedne mistrzostwa mijają, drugie nadchodzą. W dniach 26.04.-04.05.2009 w Sielpii odbędzie się XV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. Dolnośląskie będzie najliczniej reprezentowane - 10 uczestników, w tym Paweł Stankiewicz z Baszty Wałbrzych. Na liście startowej zajmuje 14. miejsce na 46. uczestników. Będę trzymał kciuki na udany występ. Strona internetowa już działa i będzie można śledzić wyniki na bieżąco. Link: http://www.szszach.pl/OOM_2009/index.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz