piątek, 10 lipca 2009

Szachy dolnośląskie

Czołowe zawodniczki polskie walczyć będą o tytuł mistrzyni Polski, w Bogatyni w dniach 18-27 lipca 2009 r. Wśród uczestniczek są trzy Dolnoślązaczki: arcymistrzynie Jolanta Zawadzka, Monika Krupa (obie Polonia Wrocław) i Barbara Jaracz (KU AZS UMCS Lublin). Ponadto klub Polonii Wrocław reprezentować będzie arcymistrzyni Iweta Rajlich. Głównym organizatorem mistrzostw jest UKS EL-TUR SP3 Bogatynia. Myślę, że wymienione zawodniczki będą odgrywać główną rolę w rozgrywkach. Zainteresowanych przebiegiem mistrzostw odsyłam do strony http://mpk2009.pl/index.html

Nie odpuszczają przeciwnikom nasi juniorzy w ligach juniorskich, zdobywając w dzisiejszych rundach 100%. Na dwie rundy przed końcem awans do I ligi zapewniła sobie Polonia II Wrocław, natomiast MDK Śródmieście Wrocław zachowuje szanse awansu. Szanse utrzymania się w II Lidze stracił klub GIECEK Radków.

W najbliższą niedzielę w Czarnym Borze odbędzie się tradycyjny 11. już turniej szachowy Parafii Czarny Bór. Turniej przeznaczony dla typowych amatorów gry w szachy. Zapraszam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz