wtorek, 16 czerwca 2009

Ślimacze tempo

Ślimacze tempo na stronie Dolnośląskiego Związku Szachowego. Ażeby się dowiedzieć, co zadecydowano na Nadzwyczajnym Walnym Zebraniu DZSzach trzeba sięgać po przeglądarkę i szukać tej informacji na różnych stronach. I tak ze strony miesięcznika "Mat i forum Polskiego Związku Szachistów(?), dowiedziałem się, że kandydatem DZSzach na stanowisko prezesa PZSzach jest Pan Tomasz Sielicki. Nigdzie nia ma informacji, kogo wybrano na delegatów DZSzach na Walne Zgromadzenie Delegatów PZSzach. Rozumiem, że trudno jest napisać kilka zdań i umieścić na stronie DZSzach.
Jeśli chodzi o Walne Zebranie Sprawozdawcze Delegatów DZszach, to brak informacji jest dla mnie zrozumiały, bo trwa i nie zostało zakończone!!?? (informacja z ustnych przekazów). Dlaczego tak postanowiono? Mam nadzieję, że cytat z Wiliama Szekspira "Źle się dzieje w państwie duńskim" nie ma zastosowania w tym przypadku.

Ślimaczego tempa nie ma na turnieju w Szklarskiej Porębie "Sudety 2009". Rundy przebiegają zgodnie z planem. Wałbrzyszanim Paweł Stankiewicz utrzymuje ponad 50% rezultat oraz zyski rankingowe. Jeszcze jedna runda. Do pełni szczęścia brakuje wygrana w tej rundzie i Paweł powinien być zadowolny z udziału. Trzymam kciuki!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz