środa, 11 marca 2009

Nowe tytuły

Na stronie FIDE zamieszczona została informacja o nadaniu nowych tytułów. Mamy nowego arcymistrza Krzysztofa Jakubowskiego, arcymistrzynie Joannę Majdan i Martę Przeździecką, mistrzów międzynarodowych Krzysztofa Chojnackiego i Aleksandra Hnydiuka i sędziego FA Andrzeja Mietkiewicza. Gratulacje! Nadane tytuły mają wątki dolnośląskie. Aleksander Hnydiuk zdobył I normę w 2001 w trakcie 38. Memoriału A. Rubinsteina w Polanicy Zdr. (certyfikat miałem przyjemość wystawić). Drugi certyfikat za wynik w Barlinku 15. Memoriał Laskera - IA Rafał Siwik. Krzyszfor Chojnacki jedną z norm uzyskał w 23. Pucharze Wojewody Dolnośląskiego w Legnicy, gdzie sędzią był IA Rafał Siwik.

Na mistrzostwach Europy mężczyzn wśród Polaków lideruje Mateusz Bartel, a wśród Pań Monika Soćko. Do końcowych rund jeszcze daleko i trudno przewidzieć wyniki końcowe.

Na stronie DZSzach swoim zwycięstwem zagranicznym(!) pochwalił się Maciej Cajbel. W to jakim! O Puchar Parlamentu Litewskiego! Gratulacje! Pokonanymi byli zawodnicy z tytułami międzynarodowymi.

Na turnieju w Karpaczu pewnie do zwycięstwa kroczy arcymistrz Władymir Malaniuk, chociaż dzisiaj gra z arcymistrzem Łukaszem Cyborowskim.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz