poniedziałek, 12 grudnia 2016

Amatorski Turniej o Jodłę Burmistrza Miasta - Jedlina Zdrój 2016

Turniej szachowy, który odbył się 7 grudnia 2016 roku w Hotelu „Słowik”, zgromadził zwolenników strategicznych gier planszowych. Otwarty turniej został rozegrany na dystansie 5 rund, w tempie 15 min na zawodnika w systemie szwajcarskim. Sędzią głównym zawodów był p. Przemysław Chomiak.
   Nagrodami głównymi oprócz trofeum – Jodły Burmistrza i  dyplomów, były nagrody ufundowane przez Hotel & Restaurację „Słowik” w Jedlinie-Zdroju. Za pierwsze miejsce zwycięzca – p. Zbigniew Zieliński, otrzymał zaproszenie dla dwóch osób na Bal Sylwestrowy w Hotelu „Słowik”, o wartości 260 złotych. Na drugim miejscu uplasował się p. Robert Modzelan wygrywając wytworną Kolację w Restauracji „Słowik”, o wartości 150 złotych. Trzecie miejsce zajął zeszłoroczny zwycięzca, p. Jerzy Jeske, zdobywając karnet 10-ciu wejść na relaksujące fotele masujące w Hotelu „Słowik”, o wartości 100 złotych. Wyróżnienie dla najlepszego jedlinianina trafiło do p. Grzegorza Mazurkiewicza.

Treść i zdjęcia ze strony Centrum Kultury Jedlina Zdrój.